Nasza przygoda z tenisem trwa! Już czwarty miesiąc dzieci z klasy o profilu sportowym uczą się grać w tenisa. Koniec półrocza i dzień Świętego Mikołaja to dobry moment na podsumowanie ciężkiej pracy. Postanowiliśmy zorganizować I mikołajkowy turniej tenisa ziemnego Mikołajki Cup. Na początku imprezy został pokazany fragment treningu w formie obwodu stacyjnego. Dzieci demonstrowały nabyte umiejętności przed rodzicami. Następnie zorganizowaliśmy dla rodziców gry i zabawy. Kto wykazał się refleksem, sprytem i dużym poziomem wysportowania, mógł wygrać fantastyczne nagrody. Następnym punktem programu był turniej „rzucanki”. Wszystkie dzieci biorące udział w zawodach otrzymały: nagrody rzeczowe, dyplomy, medale i paczki ze słodyczami. Dyrekcja wraz z nauczycielami bardzo dziękują wszystkim sponsorom za pomoc. Nasi dobroczyńcy: Nowatech, Cud Malina, Galicjanka, Wizan, Tłocznia Chocznia, Xtreme Fitness, Sauna Wadowice pl, Multi-Sports. Nauczyciele trenujący klasę sportową – Jan Gajczak i Mariusz Gądor – stworzyli program dla wszystkich wadowickich przedszkoli (około 160 dzieci) „Przedszkolak w ruchu”. Celem tych zajęć jest krzewienie zdrowego trybu życia poprzez sport oraz propagowanie aktywnego wypoczynku wśród najmłodszych. Dzięki tej inicjatywie nauczyciele chcą zachęcić dzieci do uprawiania sportu a w szczególności tenisa ziemnego. Już dzisiaj zapraszamy do naszej szkoły wszystkie chętne dzieci do I klasy. Naszym marzeniem jest również stworzenie w Wadowicach kompleksu tenisowego z krytymi kortami. Wszystkich zainteresowanych tematem zapraszamy do rozmowy oraz współpracy.

Mariusz Gądor, Jan Gajczak

Nasza przygoda z tenisem trwa!Już czwarty miesiąc dzieci z klasy o profilu sportowym uczą się grać w tenisa.Koniec półrocza i dzień Świętego Mikołaja to dobry moment na podsumowanie ciężkiej pracy.Postanowiliśmy zorganizować I Mikołajkowy turniej tenisa ziemnego Mikołajki Cup.Na początku imprezy został pokazany fragment treningu w formie obwodu stacyjnego.Dzieci demonstrowały swoje nabyte umiejętności przed rodzicami.Następnie zorganizowaliśmy dla rodziców gry i zabawy.Kto wykazał się refleksem, sprytem i dużym poziomem wysportowania mógł wygrać fantastyczne nagrody.Następnym punktem programu był turniej „rzucanki”.Wszystkie dzieci biorące udział w zawodach otrzymały : nagrody rzeczowe, dyplomy, medale i paczki ze słodyczami.Dyrekcja wraz z nauczycielami bardzo dziękują wszystkim sponsorom za pomoc.Nasi dobroczyńcy: Nowatech, Cud Malina, Galicjanka, Wizan, Tłocznia Chocznia, XTreme Fitness, Sauna Wadowice pl, Multi-Sports.Nauczyciele trenujący klasę sportową Jan Gajczak i Mariusz Gądor stworzyli program dla wszystkich wadowickich przedszkoli (około 160 dzieci) „Przedszkolak w ruchu”. Celem tych zajęć jest krzewienie zdrowego trybu życia poprzez sport oraz propagowanie aktywnego wypoczynku wśród najmłodszych. Dzięki tej inicjatywie nauczyciele chcą zachęcić dzieci do uprawiania sportu, a w szczególności tenisa ziemnego.Już dzisiaj zapraszamy do naszej szkoły wszystkie chętne dzieci do I klasy.Naszym marzeniem jest również powstanie w Wadowicach kompleksu tenisowego z krytymi kortami. Wszystkich zainteresowanych tematem zapraszamy do rozmowy oraz współpracy.

Gepostet von Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Wadowicach am Freitag, 13. Dezember 2019