Home » Bez kategorii » SPARTAKIADA PRZEDSZKOLAKÓW

SPARTAKIADA PRZEDSZKOLAKÓW

20 marca w naszej szkole odbyła się SPARTAKIADA PRZEDSZKOLAKÓW. W zmaganiach sportowych wzięły udział dzieci sześcioletnie z Przedszkola Publicznego nr 3 oraz Szkoły Podstawowej nr 2 w Wadowicach. Zawodnicy sprawdzali swoje umiejętności sportowe na torze przeszkód. Dzieci wykazały się dużą sprawnością fizyczną, przestrzegały zasad zdrowej rywalizacji, wspaniale się bawiły. Największe emocje były podczas ogłoszenia zwycięzców rywalizacji. Po podliczeniu przez sędziów punktów okazało się, że wszystkie drużyny uzyskały taki sam wynik i tym samym zdobyły I miejsce. Wszyscy zawodnicy otrzymali medale i upominki. GRATULUJEMY!
                                                                                             Barbara Wider – Jakubas