We wtorek 9 października klasy trzecie, udały się na wycieczkę do Krakowa. Pierwszym punktem programu był spektakl pt. „Tajemniczy ogród”, który już od wielu lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów Teatru Bagatela. Sztukę oglądaliśmy z zapartym tchem do ostatniej sceny. Była ona tak pełna wzruszeń i nieoczekiwanych zwrotów akcji, że czas jej trwania (110 minut) minął w mgnieniu oka. Po przedstawieniu wyruszyliśmy na spacer ulicami słonecznego, skąpanego w złotych liściach polskiej jesieni Krakowa. Trasa prowadząca Traktem Królewskim pozwoliła nam odkryć urokliwe zakątki krakowskiego Starego Miasta. Oczywiście nie zabrakło też czasu na kupowanie pamiątek i smakowanie regionalnych, znanych i lubianych, precli krakowskich.

Oby było więcej tak radośnie, wspólnie spędzonych chwil.

Uczniowie i Opiekunowie

• Kraków