Home » Bez kategorii » Akademia Bezpieczeństwa PZU – rozdanie dyplomów

Akademia Bezpieczeństwa PZU – rozdanie dyplomów

Pamiątkowe dyplomy i prezent od Fundacji PZU w postaci tablicy pierwszej pomocy kończy naszą przygodę, która rozpoczęła się 10 maja br. pokazami, warsztatami, teatrem i mnóstwem niesamowitych atrakcji. Jesteśmy zaszczyceni wyborem naszej placówki bo każda edycja to zaledwie 13 – 14 placówek z całego kraju, które mogą uczestniczyć w tym ogólnopolskim projekcie dotyczącym edukacji dzieci w zakresie bezpieczeństwa.

Serdecznie dziękujemy!

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole