Home » Bez kategorii » Akademia Bezpieczeństwa PZU

Akademia Bezpieczeństwa PZU

To był dzień obfitujący w atrakcje! 10 maja naszą szkołę odwiedziła Akademia Bezpieczeństwa PZU. Jest to ogólnopolski projekt, który ma na celu edukację dzieci z zakresu bezpieczeństwa. Uczniowie mieli możliwość udziału w czterech strefach aktywności:

  • strefy pierwszej pomocy,
  • strefy teatru,
  • strefy bezpiecznego ruchu i rozrywki,
  • strefy bezpiecznego dorastania.

 Akademia Bezpieczeństwa zapewniła kompleksowe zajęcia edukacyjne z udziałem funkcjonariusza Policji, ratowników medycznych i wykwalifikowanych animatorów. W zajęciach wykorzystywane były nowoczesne maszyny i sprzęty, w tym m. in. symulatory wypadków, symulator zdarzeń, refleksomierz. Najmłodsi uczniowie obejrzeli inscenizację teatralną w wykonaniu profesjonalnych aktorów. Serdecznie dziękujemy za umożliwienie udziału w tej imprezie!

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole