Home » Bez kategorii » „Akademia Bezpiecznego Puchatka”

„Akademia Bezpiecznego Puchatka”

W tym roku szkolnym klasy 1a i 1b wzięły udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Akademia Bezpiecznego Puchatka”. Od października dzieci uczestniczyły w zajęciach dotyczących przestrzegania bezpieczeństwa w domu, szkole, drodze do szkoły, a także bezpiecznego korzystania z Internetu, udzielania pierwszej pomocy oraz bezpiecznych relacji z rówieśnikami. Podsumowaniem uczestnictwa był udział w Teście Bezpieczeństwa. W wyniku podjętych działań szkoła otrzymała Certyfikat „Akademii Bezpiecznego Puchatka”, a dzieci Dyplomy Bezpiecznego Puchatka.

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole