Home » Bez kategorii » Apele wychowawcze

Apele wychowawcze

9 lutego 2018 roku odbyły się w naszej szkole apele wychowawcze pt. „Bezpieczne ferie”. Uczniowie klasy I a przypomnieli swoim koleżankom i kolegom z klas 0 – III zasady, jakie obowiązują podczas zabaw na śniegu. Życzyli wszystkim wspaniałych, śnieżnych i bezpiecznych ferii.

Dla klas: czwartych, piątych oraz szóstych apel przygotowali uczniowie  6 b. Omówili oni, jakie sporty zimowe można uprawiać, przypomnieli „Dekalog bezpiecznego zachowania się podczas zabaw zimowych” oraz numery alarmowe:

Pogotowie: 999
Policja: 997
Straż Pożarna: 998
Z telefonów komórkowych: 112.

Na zakończenie spotkania przewodnicząca szkoły, Julia Brańka, życzyła wszystkim białych, wspaniałych, udanych ferii.
                                                                                     Ewa Śniegowska

Małgorzata Opyrchał – Żak