Home » Bez kategorii » Bal karnawałowy

Bal karnawałowy

13 lutego 2020 roku kolejny raz odbyła się w szkole zabawa karnawałowa. Jako pierwsze okazję do zabawy miały dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie z klas 1-3. Sala teatralna na kilka godzin zmieniła się w salę balową.Karnawał to czas kiedy dzieci mogą się przebierać. Bale przebierańców sprawiają zawsze wiele radości. Uczniowie lubią, chociaż na kilka godzin, wcielić się w ulubione postacie z bajek, książek lub filmów. Pomysłów na stroje nie zabrakło! Dzieci zaprezentowały się we wspaniałych przebraniach. Na sali pojawili się: strażacy, księżniczki, wróżki, czarownice, syperbohaterowie i wiele innych niezwykłych postaci. Zabawę karnawałową poprowadziły panie animatorki. Przygotowano i przeprowadzono szereg zabaw ruchowo – muzycznych i wiele konkursów umilających dzieciom zabawę.
Dodatkowe atrakcje to:
– fotobudka,
– malowanie twarzy,
– słodki poczęstunek,
– balony.
Dzięki Radzie Rodziców, wszystkim zaangażowanym rodzicom i nauczycielom dzień był bardzo wesoły i wyjątkowy.