Home » Bez kategorii » Co po gimnazjum?

Co po gimnazjum?

 
Już czas pomyśleć o wyborze nowej szkoły, dlatego 22. marca br. uczniowie klas trzecich gimnazjum uczestniczyli w „Festiwalu Zawodów” w Krakowie. Na targach zaprezentowano bogatą ofertę placówek oświatowych z całej Małopolski. Dzięki temu wielu uczniów skorzystało z porad doradców zawodowych, mogło porozmawiać z przedstawicielami szkół ponadgimnazjalnych oraz poszerzyć swoją wiedzę na temat różnych form kształcenia, interesujących zawodów i specjalizacji. 
                                                                Iwona Filek

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole