Home » Bez kategorii » Czyste Beskidy – nasz wkład w piękną akcję!

Czyste Beskidy – nasz wkład w piękną akcję!

15 września czyli w miniony piątek połączyliśmy przyjemne z pożytecznym! Koło PTTK „Chałupa” zorganizowało w tym dniu kolejną edycję akcji Czyste Beskidy w Beskidzie Małym a uczniowie naszej szkoły wzięli w niej udział.

W trosce o otaczającą przyrodę i ochronę środowiska klasy 5a i 5b udały się do Inwałdu skąd wyposażeni w „pakiety startowe” (worek na śmieci, rękawiczki, baton, jabłko, woda mineralna) wyruszyliśmy na górski szlak i bezdroża by posprzątać choć kawałek naszej planety.

Na mecie a zarazem w głównej bazie akcji zlokalizowanej na  parkingu przy odkrytym basenie kąpielowym w Andrychowie czekał na nas poczęstunek, słodkości i nagrody.

Serdecznie dziękujemy Organizatorom – PTTK „Chałupy”, naszej przewodniczce pani Lidii oraz koordynatorowi akcji pani Izabeli Swakoń!

Zapraszamy do galerii.

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole