Home » Bez kategorii » Dzień Rodziny przygotowany przez uczniów Oddziałów Przygotowawczych z Ukrainy

Dzień Rodziny przygotowany przez uczniów Oddziałów Przygotowawczych z Ukrainy

W dniu 13.06 odbył się Dzień Rodziny przygotowany przez uczniów Oddziałów Przygotowawczych z Ukrainy. Dzieci wyrecytowały wierszyki i zaśpiewały piosenki po polsku. Zwieńczeniem uroczystości była piosenka wykonana przez obydwie grupy w języku ukraińskim. Dzieci obdarowały swoje mamy własnoręcznie przygotowanymi laurkami, pudełeczkami z życzeniami i słodkościami. Tego wyjątkowego dnia nie zabrakło pięknych i wzruszających słów ukrytych w wierszach i piosenkach płynących prosto z serc naszych uczniów. Jesteśmy dumni z poczynionych postępów w zdobywaniu umiejętności językowych dzieci. Dziękujemy serdecznie za przybycie. Opiekunowie grup: Małgorzata Kęder Paulina Kudela

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole