Home » Bez kategorii » Dzień zdrowego śniadania w 2A

Dzień zdrowego śniadania w 2A

8 listopada obchodzimy Dzień Zdrowego Śniadania. Z tej okazji na zajęciach kuchcikowo klasa 2A przygotowała zdrowe i pożywne kanapki. Dodatkowo uczniowie biorąc udział w projekcie „Zdrowo jem – więcej wiem”, uczą się zasad zdrowego odżywiania, dzięki czemu kształtują postawy prozdrowotne. Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się na lekcjach – dlatego Dzień Zdrowego Śniadania świętujmy codziennie! ??

Joanna Wojnowska

#laboratoriaprzyszlosci

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole