Home » Bez kategorii » ERASMUS+

ERASMUS+

Oficjalne zakończenie spotkania uczniów i nauczycieli z I.E.S. Franciso Garcia Pavon z Tomelloso ??, I.C. Pascoli Forgione z San Giovanni Rotondo ??, Narva Paju Kool z Narwy ?? i Szkoły Podstawowej nr 2 ?? miało miejsce w Sali sesyjnej Urzędu Miasta w Wadowicach z udziałem pani wiceburmistrz Marty Budzyńskiej, przedstawicieli Komisji Oświaty i instytucji samorządowych i kulturalnych. Goście dziękowali stronie polskiej za perfekcyjne przygotowanie wizyty, bogaty program pokazujący piękno Małopolski oraz możliwość odkrywania europejskiego dziedzictwa kulturowego. Wcześniej, w czasie zwiedzania Muzeum Domu Rodzinnego Ojca Świętego Jana Pawła II, mieli okazję do poznania postaci najwybitniejszego wadowiczanina – Karola Wojtyły. Na drogę przygotowaliśmy gościom poczęstunek w postaci najpopularniejszych polskich smakołyków – szarlotki, sernika i piernika.