Home » Bez kategorii » ETAP WOJEWÓDZKI MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA POLSKIEGO

ETAP WOJEWÓDZKI MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA POLSKIEGO

24 lutego odbył się etap wojewódzki Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego. W zacnym gronie 174 osób z całej Małopolski znalazły się nasze dwie uczennice: Zuzanna Mrowiec z klasy 8 oraz Aleksandra Jopek, siódmoklasistka.Po napisaniu testu dziewczęta wyszły zmęczone, ale zadowolone. Dotarcie do etapu wojewódzkiego kosztowało je wiele godzin ciężkiej pracy. Serdecznie gratulujemy obu dziewczętom, to bardzo duże osiągnięcie ?!

               Renata Piotrowska

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole