Home » Bez kategorii » Europejska Odznaka Jakości

Europejska Odznaka Jakości

Szkoła Podstawowa nr 2 w Wadowicach otrzymała Europejską Odznakę Jakości przyznawaną przez Centralne Biuro eTwinning projektom międzynarodowym, które osiągnęły wysoką wartość merytoryczną i techniczną prowadzonych działań. Odznaczony projekt „Seasons with the rhythm of nature” prowadzony był ze szkołami z Włoch, Turcji, Francji, Chorwacji i Ukrainy w roku szkolnym 2020/21 przez uczniów obecnej klasy 3a i 3b w ramach innowacji pedagogicznej z języka angielskiego „Let’s play, talk, sing”.

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole