Home » Bez kategorii » EuroWADOwizja

EuroWADOwizja

Już dziś zapraszamy uczniów klas 1-8 do wzięcia udziału w Gminnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej EuroWADOwizja. Etap szkolny konkursu odbędzie się 11 kwietnia 2023. Szkołę w etapie gminnym (18 kwietnia 2023) reprezentować będzie 3 zwycięzców ( soliści lub duety), którzy w etapie szkolnym zajęli I miejsce w danej kategorii wiekowej: – uczniowie klas I-III – uczniowie klas IV-VI – uczniowie klas VII- VIII Nagrodą za zwycięstwo w etapie szkolnym będzie awans do etapu gminnego, celującą ocena z języka angielskiego w bieżącym ocenianiu, dyplom oraz mały upominek. Za udział- ocena i dyplom. Zgłoszenia przyjmują nauczyciele języków obcych do 31 marca 2023 roku! Szczegóły u nauczycieli języków obcych. Zapraszamy!