Home » Bez kategorii » GMINNY KONKURS „JAN PAWEŁ II – ŚWIĘTY Z NASZYCH STRON”

GMINNY KONKURS „JAN PAWEŁ II – ŚWIĘTY Z NASZYCH STRON”

W dniu 15.05.2019 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Gminnym Konkursie Plastyczno – Literackim „Jan Paweł II – Święty z naszych stron” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 im. Tadeusz Kościuszki w Choczni. Z naszej szkoły w kategorii literatura I miejsce zajęła Oliwia Porzycka (opiekun Renata Piotrowska), a wyróżnienia otrzymali: Julia Wróbel (opiekun Renata Piotrowska), Filip Filek (opiekun Elżbieta Leń), Miłosz Madoń (opiekun Iwona Filek). W kategorii praca plastyczna jury przyznało wyróżnienie dwóm uczennicom naszej szkoły: Julicie Pawlik (opiekun Iwona Bzowska) i Joannie Paterek (opiekunowie Rodzice). Gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy dalszych sukcesów.

                                                                                             Iwona Bzowska

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole