Home » Bez kategorii » Gminny Konkurs Wiedzy o krajach anglojęzycznych i niemieckojęzycznych

Gminny Konkurs Wiedzy o krajach anglojęzycznych i niemieckojęzycznych

Alicja Gajdemska – Wagner, Filip Górkiewicz i Filip Borkowski z klas siódmych reprezentowali naszą szkołę w Gminnym Konkursie Wiedzy o krajach anglojęzycznych i niemieckojęzycznych zorganizowanym w SP nr 4 pod patronatem Burmistrza Wadowic. Uczniowie zmierzyli się z trudnymi pytaniami w języku angielskim, niemieckim i polskim i wykazali wiadomościami na temat geografii, historii, kultury i polityki. Ogromne gratulacje należą się Filipowi Górkiewiczowi, który został laureatem drugiego miejsca.

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole