Home » Bez kategorii » I Igrzyska Przedszkolaka!!!

I Igrzyska Przedszkolaka!!!

W piątek 05 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 2 w Wadowicach odbyły się I Igrzyska Przedszkolaka. W zawodach brało udział pięć drużyn z wadowickich przedszkoli: Przedszkola Publicznego nr 1, Przedszkola Publicznego nr 3, Przedszkola Publicznego nr 5, Niepublicznego Przedszkola „Tęcza” oraz Oddziału O z SP nr 2. W sumie 60 małych zawodniczek i zawodników!!! Dzieci niebiorące udziału w zawodach, dopingowały głośno swoje drużyny. Było wesoło i radośnie, a ćwiczenia wymyślone przez nas sprawiały ogromną frajdę startującym dzieciakom. Niech żyje sportGraj w tenisa i pływaj z SP 2.

                                                    Jan Gajczak

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole