Home » Bez kategorii » I Rajd PTTK i SP2

I Rajd PTTK i SP2

15 czerwca odbył się I Rajd Dziecięcy PTTK i naszej szkoły. Celem wyprawy klas IIa, IIb, IIIa i IIIb był Goryczkowiec (potocznie zwany przez tubylców Dzwonkiem). We wspaniałej atmosferze i przy świetnej pogodzie udało się nam zdobyć ten pierwszy w naszej kolekcji szczyt. Nagrodą był poczęstunek (kiełbaski i soczki) przygotowany przez członków PTTK Ziemi Wadowickiej, quiz wiedzy o tematyce turystycznej, prezenty, mapki trasy i odznaka dla każdego uczestnika rajdu oraz puchar dla szkoły.

Jesteśmy zachwyceni tą wyprawą i mamy apetyt na więcej!

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację rajdu. Szczególne podziękowania kierujemy do pani Izabeli Swakoń i pana Tadeusza Płonki, naszego przewodnika.

Do zobaczenia na szlaku!

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole