Home » Bez kategorii » III Wadowicka Gala Wolontariatu organizowania przez Stowarzyszenie „Dać Szansę”

III Wadowicka Gala Wolontariatu organizowania przez Stowarzyszenie „Dać Szansę”

14 listopada wzięliśmy udział w III Wadowickiej Gali Wolontariatu organizowanej przez Stowarzyszenie Dać Szansę. Na spotkaniu dziesięciu uczniów naszego szkolnego wolontariatu przedstawiło, jakie działania podejmowaliśmy w poprzednim roku szkolnym.  W spotkaniu uczestniczyło 21 szkół. Wspólnie mogliśmy się cieszyć, że jest tyle osób, które mają wielkie serca i pomagają potrzebującym. Spotkanie to dało nam wiele radości i zmobilizowało do dalszej pracy.
Pamiętajcie: WARTO POMAGAĆ a WOLONTARIAT MA SENS!
                                                  Iwona Bzowska

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole