Home » Bez kategorii » Kiermasz bożonarodzeniowy

Kiermasz bożonarodzeniowy

5 grudnia w naszej szkole odbył się kiermasz bożonarodzeniowy zorganizowany przez uczniów, rodziców oraz nauczycieli. Stoły uginały się od świątecznych ozdób, a w powietrzu unosił się zapach upieczonych pierniczków. Celem kiermaszu była integracja naszej społeczności szkolnej, prezentacja osiągnięć uczniów (w sprzedaży pojawiły się nagrodzone prace konkursowe uczniów) oraz zebranie środków finansowych na potrzeby szkoły. Uczniowie skutecznie zachęcali przybyłych do zakupu m.in. własnoręcznie wykonanych kolorowych stroików, ozdób choinkowych, kartek świątecznych czy słodkości. Każde stoisko wyglądało pięknie, a pomysłowość twórców ozdób zachwycała wszystkich obecnych.

Kiermasz okazał się kolejnym, miłym wydarzeniem w murach naszej szkoły, pozwolił poczuć już magię zbliżających się świąt. Dziękujemy bardzo wszystkim rodzicom, nauczycielom, uczniom oraz pracownikom naszej szkoły za pomoc i zaangażowanie podczas organizacji kiermaszu.

Barbara Kasolik