Home » Bez kategorii » Kiermasz dla Oliwierka

Kiermasz dla Oliwierka

Drodzy Rodzice, uczniowie, przyjaciele!

Wszyscy wiemy kim jest malutki Oliwierek. Wiemy jak nierówną walkę z czasem toczy on i jego najbliżsi. Pomóżmy im już w ten weekend biorąc udział w kiermaszu. 20 listopada w naszej szkole w godzinach 9.00 – 18.00 w sali gimnastycznej będzie można  wybrać prezenty dla siebie lub najbliższych spośród wielu darów przyniesionych przez mieszkańców: w ofercie będą zarówno zabawki i gry, książeczki, a także ubrania dla dorosłych i dla dzieci.

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole