Home » Bez kategorii » Klasa Ia i IIa dla Niepodległej

Klasa Ia i IIa dla Niepodległej

Narodowe Święto Niepodległości 11 listopada to wspaniałe i bardzo ważne święto dla Polski. Klasa Ia i IIa rozpoczęła już dużo wcześniej przygotowania do obchodów tego wydarzenia, aby upamiętnić odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 roku. Zgłębialiśmy wiedzę o Polsce, a także przygotowywaliśmy się do przedstawienia pt.: „Droga do wolności”, które zaprezentowaliśmy w kościele Świętego Piotra Apostoła podczas głównych obchodów Święta Niepodległości w naszym mieście. Spektakl zauroczył i wzruszył publiczność, która nagrodziła nas gromkimi brawami. Takie dni jak dziś to piękna lekcja historii i źródło motywacji do dalszej pracy.

JadwigaPacut

Joanna Wojnowska

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole