Home » Bez kategorii » KOLĘDOWANIE W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ IM. ŚW. OJCA RAFAŁA KALINOWSKIEGO

KOLĘDOWANIE W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ IM. ŚW. OJCA RAFAŁA KALINOWSKIEGO

W dniu 27 stycznia uczniowie naszej szkoły odwiedzili podopiecznych Domu Pomocy Społecznej im. św. Brata Alberta Kalinowskiego. W domu tym mieszkają osoby, które mają problemy ze zdrowiem psychicznym. W czasie naszego spotkania modliliśmy się na Mszy Świętej oraz wspólnie kolędowaliśmy. Był to radosny czas przebywania razem oraz tworzenia wspólnoty dzięki chwaleniu śpiewem Bożej Dzieciny. Bardzo dziękujemy Łucji, Zosi, Oli, Hubertowi, Martynie i Marysi, że ostatnią niedzielę ferii postanowili spędzić w ten sposób.
                                       Iwona Bzowska

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole