Home » Bez kategorii » Kolejne międzynarodowe spotkanie uczniów

Kolejne międzynarodowe spotkanie uczniów

W poniedziałek 17 kwietnia odbyła się kolejna międzynarodowa lekcja języka angielskiego w projekcie Erasmus+ „European Cultural Heritage out of the classrooms – E.C.H.O.” Tym razem uczestnicy z Polski, Hiszpanii, Włoch i Estonii skupili się na tematyce wiosny i tradycji wielkanocnych w swoich krajach. Uczestnicy wspólnie rozegrali grę Kahoot i wysłuchali wystąpień rówieśników. Uczeń klasy 6a – Szymon Prokopiuk zaprezentował prace zgłoszone do konkursu „Easter symbols in Europe” przeprowadzonego w SP nr 2. Oprócz Szymona w spotkaniu wzięli udział uczniowie przygotowujący się do wyjazdu edukacyjnego do Hiszpanii – Wiktoria Zawiła, Martyna Woźniak, Filip Górkiewicz, Filip Borkowski, Oliwier Urbańczyk i Franciszek Młynarczyk oraz chętni uczniowie: Oliwia Frączek, Julia Tatar, Julia Ślizowska, Samuel Bagier, Tomasz Pawlik, Zuzanna Woźniak i Amelia Warchał. Grono pedagogiczne reprezentowali nauczyciele: p. Agnieszka Bogunia, p. Barbara Flasz i p. Daria Gliwa. Spotkanie zorganizowała i poprowadziła koordynatorka projektu Erasmus+ w SP nr 2 – p. Iwona Majkowska – Kochan.

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole