Home » Bez kategorii » Konkurs recytatorski „Wiosna w poezji dziecięcej”

Konkurs recytatorski „Wiosna w poezji dziecięcej”

29 marca odbył się konkurs recytatorski pt. „Wiosna w poezji dziecięcej”. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas 0-3 naszej szkoły. Uczestnicy zaprezentowali się na wysokim poziomie, a recytacje wierszy wzbudziły zachwyt wśród publiczności. Jury w składzie: Ewa Dudziak, Barbara Figura i Barbara Wider-Jakubas miało nie lada wyzwanie w wyłonieniu zwycięzców. Choć w czasie konkursu za oknem wciąż jeszcze można było zobaczyć śnieg, to uczniowie swoimi wierszami wprowadzili prawdziwie radosny, wiosenny, pełen ciepła klimat!

Oto lista laureatów konkursu:

Kategoria klas 0-1: I miejsce: Blanka Panek (kl. 1B) II miejsce: Pola Golian (kl. 1A) III miejsce: Hanna Jamróz (kl. 1B) Wyróżnienia: Laura Glanowska (OP), Matylda Gracjasz (kl. 1A), Stanisław Szczurek (OP).

Kategoria klas 2-3: I miejsce: Cyprian Stanaszek (kl. 3A) II miejsce: Lena Zacharska (kl. 3A) III miejsce: Liliana Balon (kl. 2A) Wyróżnienia: Leon Basta (kl. 2A), Lena Kuszyk (kl. 3B), Łucja Łysoń (kl. 3B), Emilia Romańczuk (kl. 2B), Michalina Ślagor (kl. 2B).

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Dziękujemy Wam – BYLIŚCIE WSPANIALI!

Organizatorzy: Gabriela Kwarciak Joanna Wojnowska

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole