Home » Bez kategorii » Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych i niemieckojęzycznych

Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych i niemieckojęzycznych

Miło nam poinformować, iż w Gminnym konkursie wiedzy o krajach anglojęzycznych i niemieckojęzycznych najlepszym w Gminie Wadowice okazał się Filip Górkiewicz z klasy 8a! Jego koleżanka z klasy – Alicja Gajdemska – Wagner zdobyła wysokie trzecie miejsce. Filip, Alicja i Emilia Gawron odpowiadali na pytania w języku angielskim i niemieckim, dowodząc, że wiele wiedzą na temat krajów europejskich i doskonale znają języki obce.

Opiekun: Iwona Majkowska-Kochan

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole