Home » Bez kategorii » Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek w naszym przedszkolu

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek w naszym przedszkolu

Dziś w Oddziale przedszkolnym obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek to święto, które przypada 5 listopada. W ramach zajęć uczniowie udali się na zajęcia do biblioteki szkolnej. Przy pomocy teatrzyku kamishibai zostali zapoznani z postaciami z bajek. Pani bibliotekarka przygotowała dla uczniów moc pytań, gdzie uczniowie mogli wykazali się wiedzą. Każdy uczeń pokolorował wybraną postać z bajki.

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole