Home » Bez kategorii » Miejsko-gminne zawody siatkówki chłopców

Miejsko-gminne zawody siatkówki chłopców

Dnia 8 marca 2018 r. odbyły się w naszej szkole zawody miejsko – gminne z minisiatkówki chłopców ( klasy szóste i młodsze). W rozgrywkach brało udział 5 zespołów: SP 1 Wadowice, SP 4 Wadowice, Chocznia 1, Wysoka, SP 2 Wadowice. Turniej był przeprowadzony systemem „każdy z każdym”. Nasi chłopcy po zaciętej walce zajęli 1 miejsce i uzyskali awans do zawodów powiatowych.

Skład drużyny : Di Mella Raffaele, Gołuchowski Jakub, Pasternak Bartosz, Pytel Rafał, Ślusarz Kewin, Graca Grzegorz, Jamróz Maksymilian, Sikora Krzysztof, Dyrcz Adam, Latocha Piotr. Chłopcy sprawili nauczycielkom wf piękny prezent na Dzień Kobiet.

Serdecznie wszystkim uczestnikom dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Opracowała : Renata Kuzia