Home » Bez kategorii » MIKOŁAJKI U NASZYCH KOLEŻANEK Z DPS-u

MIKOŁAJKI U NASZYCH KOLEŻANEK Z DPS-u

W sobotę 30 listopada uczniowie klasy VII a  odwiedzili koleżanki mieszkające w Domu Pomocy Społecznej u Sióstr Nazaretanek. Karolinka, Ola i Laura są uczennicami naszej szkoły, opiekują się nimi Pani Mirosława Drabik i Pani Beata Walus. Dziewczynki zostały obdarowane słodkimi  upominkami od św. Mikołaja. Mamy nadzieję, że spotkanie to sprawiło wiele radości nie tylko nam, ale również dziewczynkom i podopiecznym tego domu.
                                            Iwona Bzowska

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole