Home » Bez kategorii » Narodowe czytanie w naszej bibliotece

Narodowe czytanie w naszej bibliotece

23 września w naszej bibliotece została przeprowadzona akcja czytelnicza w ramach ogólnopolskiego projektu „Narodowe Czytanie „. Uczniowie z klasy 6b pięknie odczytali balladę Adama Mickiewicz pt. „Pani Twardowska”. Dzieci z klasy 7a przygotowały utwór pt. „Świtezianka „. Obydwa teksty znajdują się w zbiorze pt. „Ballady i romanse”, który był bohaterem tej edycji akcji . Nasi uczniowie bardzo dobrze wywiązali się z zadania, ich czytanie zrobiło duże wrażenie na widzach. Widzowie nagrodzili ich gromkimi brawami.

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole