Home » Bez kategorii » Obchody 101. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę!

Obchody 101. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę!

8 listopada obchodziliśmy w naszej szkole 101. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Z tej okazji odbyły się uroczyste apele przygotowane przez wychowawców i uczniów klas: 5b i 6c. Dzieci z klas młodszych oddały hołd poległym za naszą ojczyznę, śpiewając pieśni patriotyczne z czasów walki o suwerenność  Polski. O oprawę muzyczną zadbał zespół Moderato. Nasza szkoła przyłączyła się także do akcji „Szkoła do hymnu”, której celem było  wspólne odśpiewanie czterech zwrotek hymnu narodowego o symbolicznej godzinie 11:11. 

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole