Home » Bez kategorii » Obchody XXXVIII Nauczycielskich Dni Pamięci i Pokoju

Obchody XXXVIII Nauczycielskich Dni Pamięci i Pokoju

W dniu 27 kwietnia 2023 roku poczet sztandarowy Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Wadowicach oraz uczniowie klas 7b i 6b wzięli udział w uroczystych obchodach XXXVIII Nauczycielskich Dni Pamięci i Pokoju. Co roku wydarzenie odbywa się pod Pomnikiem Poległych Nauczycieli Ziemi Wadowickiej na ul. Teatralnej i jest hołdem dla pedagogów pomordowanych w czasie II wojny światowej. Dla uczniów jest to piękna lekcja patriotyzmu i utrwalenie pamięci o wydarzeniach dla przyszłych pokoleń. Iwona Majkowska-Kochan, Małgorzata Opyrchał – Żak

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole