Home » Bez kategorii » „Odłóż telefon i żyj”

„Odłóż telefon i żyj”

Dziś uczniowie naszej szkoły mieli okazję udzielić wywiadu dziennikarce Radio Kraków. Tematem przewodnim było bezpieczeństwo zarówno na drodze jak i w placówce, wady i zalety korzystania z telefonów komórkowych.

Akcja wadowickiego magistratu pod hasłem „Odłóż telefon i żyj!” od kilku dni wzbudza wiele pozytywnych emocji w naszym mieście. Napisy umieszczone przed przejściami dla pieszych zachęcają do niekorzystania z telefonów podczas poruszania się po drogach oraz zwrócenia uwagi na fakt, że odłożenie telefonu na bok to odstawienie mediów społecznościowych i wirtualnego świata na rzecz prawdziwego życia.

Dziennikarka Radio Kraków, p. Natalia Feluś, zapytała naszych uczniów i p. Dyrektor Gabrielę Kwarciak co sądzą na ten temat.

Warto posłuchać.

Wywiad w linku poniżej:

Akcja „Odłóż telefon i żyj!” w Wadowicach (radiokrakow.pl)

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole