Home » Bez kategorii » Order życzliwości – wyniki konkursu

Order życzliwości – wyniki konkursu

Z ogromną przyjemnością i satysfakcją ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego „Order życzliwości”. Wiemy, że czekaliście z niecierpliwością, ale prac było tak dużo, że jury miało prawdziwy ogrom pracy. Wszystkim uczestnikom dziękujemy i życzymy dużo życzliwości każdego dnia. Nagrodzone prace:

Oddział Przedszkolny – I miejsce: Milena Odrzywolska, II miejsce: Justyna Wawrzyniak, III miejsce: Adrian Durda.

Klasy 1 – I miejsce: Antoni Mamcarczyk 1a, II miejsce: Dominika Frączek 1a, III miejsce: Michał Matyjasik 1a.

Klasy 2 – I miejsce: Klaudia Zawiła 2a, II miejsce: Aleksandra Jarosz 2b, III miejsce: Michał Marszałek 2b.

Klasy 3 – I miejsce: Milena Bieniek 3b, II miejsce: Judyta Widlarz 3b, III miejsce: Lena Baron 3b.

Gratulujemy!

Brak opisu.