Home » Bez kategorii » Piernikowe Kuchcikowo 5b

Piernikowe Kuchcikowo 5b

W tradycji pierniki są nieodłącznym elementem świątecznej atmosfery, to symbol szczęścia i dostatku. Z posypką czy bez zawsze smakują wyjątkowo. Wspólna praca zbliża ludzi, daje wiele przyjemności, sprawia frajdę. Przekonali się o tym uczestnicy zajęć kulinarnych w Kuchcikowie w ramach Laboratoriów Przyszłości. Uczniowie klasy 5b ozdabiali upieczone wcześniej pierniczki. Wspaniały zapach, kolorowe lukry i posypki już teraz wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Po skończonej pracy pierniki włożono do ozdobnego słoja (pierniki wymagają leżakowania), w którym, miejmy nadzieję ? poczekają do wigilii klasowej.

Agnieszka Bogunia

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole