Home » Bez kategorii » PIERWSZA WIZYTA UCZNIÓW Z ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

PIERWSZA WIZYTA UCZNIÓW Z ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

Najmłodsi uczniowie  naszej szkoły oficjalnie rozpoczęli swoją przygodę z czytelnictwem. W trakcie lekcji bibliotecznej dowiedzieli się, co to jest biblioteka i jak należy szanować wypożyczone książki. Każdy z nich otrzymał na pamiątkę zakładkę. Postanowili wypożyczyć pierwsze książki, które przeczytają wspólnie z rodzicami. Wiele radości sprawiło uczniom słuchanie bajki czytanej z wykorzystaniem teatrzyku kamishibai. Spotkanie było również finałem konkursu czytelniczego: „Pamiętnik Młodego Czytelnika”. Wyróżnieni  uczniowie otrzymali nagrody, które  wręczyła im  pani dyrektor Mariola Bryndza.

Alina Banaś

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole