Pierwszy dzień polsko – hiszpańskiego spotkania w Wadowicach upłynął pod znakiem integracji, poznawania szkoły, miasta oraz trudnej fonetyki języka polskiego. Nasi goście z okolic Alicante wraz z uczniami SP2 wzięli udział w zabawach językowych, ruchowych i artystycznych, a następnie ruszyli w trasę kolejką turystyczną, aby poznać najciekawsze zakątki Wadowic. Na koniec na uczestników czekała degustacja lokalnego przysmaku – kremówki.
Opiekunowie:
Iwona Majkowska-Kochan
Monika Dudek











