Home » Bez kategorii » Podróż w świat druku 3D – płytki krwi

Podróż w świat druku 3D – płytki krwi

Na zajęciach robotyki i programowania od października realizujemy innowację pedagogiczną „Podróż w świat druku 3D”. Dzisiaj postanowiliśmy stworzyć wydruk, który pomoże starszym uczniom naszej szkoły zrozumieć różnice między płytkami krwi. Wybraliśmy więc erytrocyty, leukocyty i trombocyty, dobraliśmy kolory, wydrukowaliśmy i przekazaliśmy nauczycielce biologii – pani Teresie Malczyk. Mamy nadzieję, że wydruk okaże się pomocny na lekcjach!

Autor innowacji: Gabriela Rymarczyk

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole