Home » Bez kategorii » Podziękowania Rady Rodziców SP2

Podziękowania Rady Rodziców SP2

Drodzy Rodzice, Uczniowie i Przyjaciele naszej Szkoły,

jest nam niezmiernie miło przekazać Wam list, który otrzymaliśmy od Pani Natalii Romańczuk Przewodniczącej Rady Rodziców:

Szanowni Państwo,

Tuż przed wyczekiwanymi wakacjami i zasłużonym czasem na odpoczynek, w imieniu Rady Rodziców składam ogromne podziękowania za zaangażowanie i udział w szkolnym Pikniku Rodzinnym, który odbył się 27 maja. Doceniam każdy wysiłek i czas przeznaczony na realizację tego przedsięwzięcia. Z całego serca dziękuję:

Rodzicom – za pomoc w organizacji, poszukiwaniu Sponsorów, wszystkie przyniesione fanty, ciasta, podarowane produkty, za swój czas oraz przede wszystkim za chęci aktywnego uczestnictwa podczas pikniku. To wsparcie jest nieocenione!

Dyrekcji, Nauczycielom oraz Pracownikom Szkoły – za wielogodzinne przygotowania na terenie placówki i poza nią, poświęcony czas i energię, aby nasz Piknik był ciekawym wydarzeniem.

Uczniom – za obecność, piękne występy oraz Wasz entuzjazm, przebojowość i niegasnący zapał.

Sponsorom – za niesamowite wsparcie finansowe oraz rzeczowe – bez Państwa dobrej woli oraz wielkiego serca nie moglibyśmy zorganizować tylu różnorodnych stoisk, nagród, fantów oraz atrakcji. Dziękuję!

To dzięki wspólnemu zaangażowaniu i pracy po raz kolejny mogliśmy zapewnić naszym Dzieciom moc atrakcji oraz wspaniale przeżyty czas, który tak bardzo cieszy wszystkich. W czasie trwania Pikniku udało się nam zebrać 23 447,61 zł, a po odliczeniu kosztów związanych z organizacją imprezy zostało 11 931,29 zł. Kwota prawie 12 tysięcy złotych jak zwykle w całości przekazana jest na potrzeby naszych Pociech. Bardzo dziękuję!

Chciałbym dodać w tym miejscu, że Rada Rodziców na zakończenie roku szkolnego 2022/2023 zaplanowała zakup nagród książkowych dla wszystkich uczniów klas 0-3, a także dla uczniów wyróżniających się w nauce i zachowaniu z klas 4-8. Chcielibyśmy, aby nasi Najmłodsi już od początku czuli, że ich starania i pracowitość są doceniane, a i nagrodzona Młodzież kontynuowała te wysiłki, mając na uwadze fakt, iż samorozwój to jeden z najlepszych prezentów, jaki mogą sobie podarować.

W imieniu swoim oraz Przedstawicieli Rady Rodziców dziękuję ponadto za współpracę w mijającym roku szkolnym – bardzo cenimy każde miłe słowo, pomoc, czas, w który razem działaliśmy dla dobra naszych dzieci.

Na czas wakacji i urlopów – udanego wypoczynku, bezpiecznego czasu i do zobaczenia we wrześniu z nową energią i ciekawymi pomysłami. Wszystkiego dobrego!

Natalia Romańczuk, przewodnicząca Rady Rodziców

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole