Home » Bez kategorii » Podziękowanie Rady Rodziców

Podziękowanie Rady Rodziców

Rada Rodziców serdecznie dziękuje wszystkim Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom oraz Pracownikom Szkoły za ogromną pomoc w przygotowaniach do Kiermaszu Bożonarodzeniowego.

15 grudnia na pięknie przygotowanych stoiskach klasowych panowała ciepła, życzliwa, iście świąteczna atmosfera. Każda klasa przygotowała jak tylko najlepiej umiała urocze ozdoby i pyszne smakołyki. Podziękowania kierujemy także dla wszystkich Kupujących, którzy swoją hojnością wsparli to przedsięwzięcie. Dzięki Wam zebraliśmy 5508,05 zł, w tym 1180 zł ze stoiska z ciastami. Gratulujemy smykałki do interesów klasie 2b, której wkład do wspólnej puli wyniósł 671,50 zł i tym samym 2b uplasowała się na pierwszym miejscu. Drugie miejsce zajęła klasą 1b z kwotą 445 zł, a trzecie – klasa 4a – 417, 03 zł. Wielkie brawa! Jesteśmy pod wrażeniem zebranej kwoty!

Jeszcze raz pragniemy serdecznie podziękować zarówno Twórcom, jak i Nabywcom ozdób świątecznych. Uzyskane fundusze zasilą konto Rady Rodziców, które zostaną przeznaczone na potrzeby naszych Dzieci. Życzymy wszystkim „Wesołych Świąt”!

Natalia Romańczuk