Home » Bez kategorii » Prezentacja Erasmus+ „E.C.H.O”

Prezentacja Erasmus+ „E.C.H.O”

Uczniowie biorący udział w wyjeździe do Hiszpanii na międzynarodowe spotkanie w projekcie Erasmus+ „E.C.H.O.” zaprezentowali w klasach 4-8 swoje wspomnienia i wrażenia z mobilności. Ilustrację przekazu stanowiła wykonana przez nich prezentacja multimedialna, w której wykorzystali zdjęcia z zajęć integracyjnych w szkole partnerskiej I.E.S. Francisco Garcia Pavon w Tomelloso oraz fotografie z miejsc związanych w ramach poznawania dziedzictwa europejskiego – Toledo, Campo de Criptana, Lagunas de Ruidera w Hiszpanii oraz niemieckiego Monachium.

Opiekunowie: Agnieszka Bogunia, Iwona Majkowska-Kochan (koordynator projektu).

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole