Home » Bez kategorii » Prezentacja Erasmus+

Prezentacja Erasmus+

Uczennice z kl. 7b i 8a, które w kwietniu uczestniczyły w międzynarodowym spotkaniu uczniów w San Giovanni Rotondo w projekcie Erasmus+ przygotowały prezentacje, aby opowiedzieć uczniom naszej szkoły w jaki sposób dostały się do projektu, o swoim pobycie we Włoszech, zaletach zagranicznego wyjazdu edukacyjnego oraz radości, jaką daje użycie w praktyce wiedzy zdobytej na lekcjach języka angielskiego. Dziewczyny nie tylko pokazały zdjęcia z miejsc, które odwiedziły, opowiedziały o szkole włoskiej i poznanych tam rówieśnikach, ale także zaprosiły uczniów klas młodszych do wspólnych zabaw poznanych w trakcie wyjazdu. Informowały również o wizycie naszych partnerów z projektu Erasmus+ w Polsce – planowanej na koniec września 2022 roku.