Home » Bez kategorii » Profilaktyczny Konkurs Artystyczny „Barwy życia”

Profilaktyczny Konkurs Artystyczny „Barwy życia”

Wadowickie Stowarzyszenie AGRADO organizuje konkurs, który jest próbą tworzenia przestrzeni dla wyrażenia odczuć i refleksji  poprzez ukazanie piękna i wartości życia, jako alternatywy dla zagrożeń, które wynikają z uzależnień.

Konkurs BARWY ŻYCIA jest propozycją do współtworzenia kreatywnych działań w obszarze profilaktyki uzależnień. Udział w konkursie daje możliwość wyrażenia odczuć i refleksji poprzez ukazanie piękna i wartości życia.

Konkurs Barwy Życia realizowany jest przy wsparciu finansowym Gminy Wadowice. Patronat Honorowy objął Burmistrz Wadowice Bartosz Kaliński.

Regulamin konkursu do pobrania TUTAJ

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole