Home » Bez kategorii » Projekt „Dziedzictwo Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej na szlaku UNESCO”

Projekt „Dziedzictwo Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej na szlaku UNESCO”

Klasy 2A i 2B brały udział w warsztatach organizowanych w ramach projektu „Dziedzictwo Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej na szlaku UNESCO”. Uczniowie samodzielnie przygotowali makietę kompleksu klasztorno – parkowego: najpierw pomalowali wszystkie elementy, a następnie korzystając z instrukcji połączyli je, tworząc piękną budowlę. Brawo ????

Joanna Wojnowska
Magdalena Ledwoń

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole