Home » Bez kategorii » Rajd na Leskowiec

Rajd na Leskowiec

23 maja członkowie koła turystyczno – historycznego uczestniczyli w rajdzie na Groń św. Jana Pawła II zorganizowanym przez Instytut Dialogu Międzykulturowego w Krakowie oraz Stowarzyszenie Szkół im. Jana Pawła II Archidiecezji Krakowskiej. Celem pieszej wycieczki było uczczenie 98 rocznicy urodzin Karola Wojtyły. Na szczycie uczestnicy rajdu zostali poczęstowani kiełbasą i herbatą. Przepiękna panorama pobliskich okolic była dla wszystkich nagrodą za trud i wysiłek. Na zakończenie spotkania młodzieży z wielu szkół województwa małopolskiego została odprawiona Msza Święta.

                                                      Zofia Hyleńska

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole