Home » Bez kategorii » Rozdanie nagród za osiągnięcia w roku szkolnym 2021/2022

Rozdanie nagród za osiągnięcia w roku szkolnym 2021/2022

23 czerwca odbyły się apele podsumowujące rok szkolny 2021/2022. Dyrektor szkoły p. Gabriela Kwarciak wręczyła uczniom dyplomy i nagrody za osiągnięcia i sukcesy, konkursy, pracę w Samorządzie Uczniowskim, Wolontariat, zawody sportowe. Ogłoszono także zwycięzcę w rywalizacji międzyklasowej Super Klasa. W roku szkolnym 2021/2022 klasy 4- 8 rywalizowały o tytuł Super Klasy. Przez cały rok 11 klas zbierało punkty za różne działania na rzecz klasy i szkoły m.in pracę w Samorządzie Uczniowskim, pomoc w organizacji imprez szkolnych, udział w konkursach, wykonywanie gazetek, wolontariat, udział w akcjach charytatywnych i zbiórkach, dbanie o porządek w klasie i szatni i inne. Do punktacji wliczała się także średnia ocen klasy oraz frekwencja. W tym roku szkolnym tytuł Super Klasy otrzymała klasa 4b. Nagrodę pieniężną, dyplom i statuetkę odebrała cała klasa wraz z wychowawczynią Agnieszką Bogunią. II miejsce – klasa 5b, wychowawczyni Katarzyna Mużydło III miejsce- klasa 7a, wychowawczyni Iwona Filek Klasy z podium ??? otrzymały nagrody. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole