W czwartek 21 maja uczniowie klasy 3b posadzili kwiaty przy szkole.
Wspólnie zadbali, aby otoczonie szkoły było piękniejsze, kolorowe i radosne.
Było to wydarzenie uczące współpracy oraz dbania o wspólne dobro.




Home » Bez kategorii » Sadzenie kwiatów
W czwartek 21 maja uczniowie klasy 3b posadzili kwiaty przy szkole.
Wspólnie zadbali, aby otoczonie szkoły było piękniejsze, kolorowe i radosne.
Było to wydarzenie uczące współpracy oraz dbania o wspólne dobro.



