Home » Bez kategorii » Sadzenie kwiatów

Sadzenie kwiatów

W czwartek 21 maja uczniowie klasy 3b posadzili kwiaty przy szkole.
Wspólnie zadbali, aby otoczonie szkoły było piękniejsze, kolorowe i radosne.
Było to wydarzenie uczące współpracy oraz dbania o wspólne dobro.

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole