Home » Bez kategorii » Śladem Akcji Burza i AK

Śladem Akcji Burza i AK

11 maja 2018 r. na Placu Jana Pawła II w Wadowicach stanęła Mobilna wystawa „Śladem Armii Krajowej i Mapa Akcji „Burza” w Małopolsce przygotowana przez Muzeum Armii Krajowej w Krakowie. W pikniku historycznym wzięli udział nasi uczniowie z klasy 6 a i 6 b oraz II b gimnazjum. Uczestniczyliśmy w wielkoformatowej grze edukacyjnej „Śladem Akcji Burza i AK”, zobaczyliśmy repliki broni oraz unikatowe zdjęcia z drugiej wojny światowej.

                                                                                                                                                       Małgorzata Opyrchał-Żak

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole